درباره ما

مرکز تعمیرات تخصصی کایوش با نزدیک به یک دهه سابقه با استفاده از تخصص وتجربه پرسنل جوان وخلاق وبا تکیه بردانش و پشتکار روزافزون همواره در تلاش بوده تا با هدف ارایه خدمات در زمینه آموزش و تعمیرات فوق تخصصی سخت افزار بتواند با بهره گیری از فناوریهای نوین در جهت پاسخگویی به نیازهای مشتریان با سه شاخص کیفیت مطلوب ، صرفه جویی در زمان و هزینه مناسب بهترین راهکار راعرضه نماید.

این مرکز از سال 1398 در جهت تربیت تعمیرکارانی با تجربه و دانش کافی، آموزش تعمیرات تخصصی لپتاپ و موبایل را با شیوه ای جدید به صورت تخصصی شروع کرده است. هدف از دورههای آموزشی این مرکز آشنایی افراد با تمامی اصول علمی، کسب تجربه کافی و آشنایی با بازار کار میباشد به نحوی که بعد از اتمام دوره بتوانند کسب و کار خود را به صورت مستقل شروع و مدیریت کنند.

به دلیل نیاز مصرف کننده این مجموعه اقدام به وارد نمودن محصولات استوک (موبایل و لپتاپ) با بالاترین سطح کیفی نموده است. این محصولات پس از گزراندن تستهای کیفی مجموعه با قیمتی مناسب در اختیار مصرف کننده های محترم قرار میگیرند. علاوه بر محصولات استوک محصولات نو با گارانتی اصلی هم در فروشگاه این مرکز در اختیار مصرف کننده های محترم قرار دارد.